پشتیبانی سخت افزار شبکه

پشتیبانی 24 ساعته
مشاوره رایگان تلفنی
موبایل شما با موفقیت ثبت گردید.
مشاوران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود

امروزه شاخک‌های تکنولوژی به هر گوشه و کنار زندگی ما نفوذ کرده‌اند و از یک افزونه صنعتی به یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر تبدیل شده است. از آنجایی که توانمندسازی فناوری باعث تحول صنعتی می‌شود، برای کسب و کارها مهم است که شبکه‌ای امن و قابل اعتماد بسازند و کاربران را در جریان برنامه‌ها و کارهایشان قرار دهند. هسته اصلی این پایه توسط سخت افزار شبکه ساخته می‌شود. پشتیبانی سخت افزار شبکه به ایجاد یک ارتباط موثر کمک می‌کند و در نتیجه استانداردهای تجاری را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، به اشتراک‌گذاری منابع، اطلاعات و نرم افزار را به راحتی امکان‌پذیر می‌کند.

خدمات پشتیبانی سخت افزار شبکه آراد آرپانت

آراد آرپانت شرکت معتبری در زمینه زیرساخت و شبکه است که بهترین خدمات امنیت شبکه و پشتیبانی را ارائه می‌دهد. کارشناسان این شرکت، تیمی از افراد خبره بوده و به شما کمک می‌کنند تا بتوانید مشکلات سخت افزاری شبکه را شناسایی کرده و به سرعت آن‌ها را رفع کنید. علاوه بر این، می‌توانند وضعیت تجهیزات شبکه را به طور مرتب بررسی کنند تا اشکالی متوجه دستگاه‌های شما نشود.

خدمات پشتیبانی سخت افزار شبکه شامل پشتیبانی و نگهداری از کلیه تجهیزات سخت افزاری در حوزه آی‌تی و شبکه مانند تجهیزات پسیو شبکه، سرورها، رک، سوئیچ، روتر، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات اداری مانند پرینتر، فکس، اسکنر و… می‌شود. مهم‌ترین خدماتی که شرکت آراد آرپانت در این زمینه ارائه می‌دهد، در ادامه آورده شده است

 • بررسی هفتگی وضعیت دسترسی سرورها، سوییچ‌ها و سایر تجهیزات شبکه
 • ممیزی متقابل کلیه موارد فوق توسط تیم مجزا به صورت ماهانه جهت کاهش احتمال وقوع خطا
 • ارائه‌ خدمات شبکه و سرور حضوری یا ریموت در کلیه ساعات شبانه روز توسط آراد آرپانت
 • پاسخگویی سریع و به موقع مطابق با SLA مندرج در قرارداد پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری
 • گزارش دهی خودکار و شفاف جهت ارزیابی عملکرد
 • نگه‌داری از زیرساخت شبکه و سرورها در پشتیبانی شبکه
 • عیب یابی از زیر ساخت شبکه (خدمات پسیو شبکه)
 • ارائه مشاوره در زمینه ارتقاء و خرید سخت افزار جدید
 • عیب یابی شبکه سخت افزاری
 • بازدید دوره‌ای از شبکه
 • مانیتورینگ شبکه سخت افزاری

خدمات پشتیبانی شبکه با آراد آرپانت

پشتیبانی سخت افزار شبکه چه مزایایی دارد؟

برخی از مهم‌ترین مزایای پشتیبانی سخت افزار شبکه و اهمیت پشتیبانی شبکه شامل موارد زیر می‌شوند:

 • داشتن شبکه پایدار: از طریق استفاده از خدمات پشتیبانی سخت افزار شبکه، سرویس‌های شما به صورت روتین توسط تیم پشتیبانی بررسی می‌شوند و مشکلات جزئی قبل از اینکه جدی شوند، شناسایی و رفع خواهند شد. همچنین شاهد قطعی و وصلی‌های مکرر در شبکه نخواهید بود و خیالتان بابت سلامت شبکه راحت می‌شود.
 • صرفه‌جویی در زمان: اگر فکری برای پشتیبانی سخت افزار شبکه نکرده باشید، با خرابی تجهیزات و قطعی شبکه، علاوه بر اینکه کارتان متوقف می‌شود، باید زمان زیادی را هم صرف پیدا کردن متخصص کنید اما در صورت داشتن خدمات پشتیبانی، حتی اگر فرد متخصص در محل شما مستقر نشود، به این دلیل که روی شبکه شما شناخت کامل دارد، به صورت ریموت و از راه دور هم می‌تواند مشکل را شناسایی و رفع کند.
 • کاهش هزینه‌ها: اگر شرکت کوچکی دارید، قطعا استخدام کارشناس پشتیبان مستقر در محل برایتان به صرفه نخواهد بود و باید به فکر کاهش هزینه های پشتیبانی شبکه باشید؛ زیرا به دلیل کوچک بودن شبکه وقت آزاد زیادی خواهد داشت اما شما موظف هستید حقوقش را به صورت کامل پرداخت کنید. در عوض، اگر خدمات پشتیبانی دریافت کنید، علاوه بر اینکه نگهداری شبکه خود را به یک متخصص سپرده‌اید، فقط در ازای روزها و ساعت‌هایی که توافق کرده‌اید باید هزینه بپردازید و این به نفع شما خواهد بود. 
 • همراهی تیم متخصص در کنارتان: با استخدام نیروی مستقر در شرکت فقط می‌توانید از دانش یک فرد بهره ببرید و این طبیعی است که حل برخی از مشکلات خارج از توان و تخصص او باشد؛ اما در صورت استفاده از خدمات پشتیبانی، یک تیم را در کنارتان خواهید داشت و اگر در هر بخشی از شبکه مشکلی رخ دهد، یک متخصص مسئول برطرف کردن آن خواهد شد.

چرا به پشتیبانی سخت افزار سرور و شبکه نیاز داریم؟

بعد از نصب و راه اندازی شبکه، ممکن است به دلایل مختلف مشکلاتی همچون اشکال در تجهیزات متصل به شبکه مانند روتر، کابل شبکه، هاب و... رخ دهد. سخت افزارها باید به صورت دوره‌ای بررسی شوند تا مشکلات شناسایی شده در این زمینه برطرف شوند.

کاری که تیم پشتیبانی سخت افزار شبکه آراد آرپانت انجام می‌دهد، این است که به صورت دوره‌ای با سازمان‌های مختلف قرارداد می‌بندد و عملکرد شبکه آن‌ها را تضمین می‌کند. در این قرارداد، آراد آرپانت تضمین می‌کند مشکلاتی را که باعث ایجاد اختلال در عملکرد می‌شوند یا وضعیت شبکه را از حالت پایدار خارج می‌کنند شناسایی کند و در سریع‌ترین زمان ممکن همه چیز را به روال قبل برگرداند.

خدمات دواپس با آراد آرپانت

تعرفه پشتیبانی سخت افزار آراد آرپانت

در بیشتر کسب و کارها وجود کامپیوتر امری حیاتی است؛ به همین دلیل صرف هزینه برای نگهداری و پشتیبانی از آن نیز مهم است. از طریق بستن قرارداد پشتیبانی سخت افزار شبکه با آراد آرپانت می‌توانید هم در زمانتان صرفه‌جویی کنید و هم اینکه، مجموعه خود را به بهترین شکل اداره کرده و جلوی ایجاد مشکلات وقت‌گیر را بگیرید. سرمایه گذاری روی پشتیبانی سخت افزاری شبکه باعث می‌شود هزینه نگهداری کامپیوترها و سرورها برای شرکت یا سازمان شما کمتر شود و همچنین در صورت خرابی، هزینه زیادی را صرف تعمیر سیستم‌ها نکنید و تنها با پرداخت کمترین قیمت از خدمات پشتیبانی برای کسب و کارتان بهره‌مند شوید.

برای مشتریان دانستن هزینه خدمات پشتیبانی شبکه بسیار مهم است و می‌تواند در روند تصمیم‌گیری به آن‌ها کمک کند. آراد آرپانت یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پشتیبانی سخت افزار شبکه است و با تعرفه‌های مناسبی که دارد، می‌تواند همه مشتریانش را راضی نگه دارد.

ما در آراد آرپانت برای آگاهی مشتریان و امکان برآورد اولیه هزینه‌ها، پلن تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه را در جدول راهنمای قیمتی که در صفحه پشتیبانی شبکه سایت درج شده است، قید کرده‌ایم. با مراجعه به این جدول می‌توانید از هزینه‌ها مطلع شوید.

نیاز به مشاوره رایگان داری؟