خدمات پسیو شبکه

پشتیبانی 24 ساعته
مشاوره رایگان تلفنی
موبایل شما با موفقیت ثبت گردید.
مشاوران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود

پسیو شبکه همان ستون فقرات شبکه است که وظیفه برقراری ارتباطات در شبکه را بر عهده دارد. در واقع می‌توان گفت پسیو شبکه مهم‌ترین و اولین قدم برای ایجاد یک بستر شبکه باکیفیت است. برای اینکه یک پسیو قوی و پرسرعت داشته باشید، باید از کابل‌های مرغوب و باکیفیتی استفاده کنید. علاوه بر این، کابل کشی‌ها هم باید مطابق با استاندارد انجام شوند؛ بنابراین می‌توان گفت اجرای خدمات پسیو شبکه به دقت بالایی نیاز دارد و باید از کارشناسان و افراد فنی خبره و کار بلد برای این منظور استفاده شود. اگر این خدمات به درستی راه‌اندازی نشوند، هزینه‌های نگهداری و پشتیبانی بسیار بالایی را به دنبال خواهد داشت. علاوه بر این، کاربران هم هنگام استفاده از شبکه با مشکل روبرو می‌شوند و نمی‌توانند از تمام امکانات شبکه بهره ببرند.

آراد آرپانت شرکت معتبری در زمینه زیرساخت و شبکه است که بهترین خدمات پسیو شبکه را ارائه می‌دهد. کارشناسان این شرکت، تیمی از افراد خبره بوده و نقشه کشی زیرساخت‌ها و کابل کشی‌های شبکه را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. علاوه بر این، می‌توانند وضعیت سیگنال شبکه را به طور مرتب بررسی کنند تا اشکالی متوجه دستگاه‌های شما نشود.

خدمات اجرای پسیو شبکه چیست؟

یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب و راه‌اندازی شبکه خدمات پسیو شبکه است که طی آن زیرساخت شبکه پیاده‌سازی و راه‌اندازی می‌شوند. در خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری بر روی سیگنال یا دیتای در حال گذر در شبکه هیچ‌گونه فعالیتی انجام نمی‌شود.

به طور کلی می‌توان گفت خدمات پسیو شبکه شامل نصب و پیاده‌سازی زیرساخت شبکه، خدمات کابل کشی شبکه و ترانکینگ، نصب و راه‌اندازی تجهیزات شبکه و سرور، راه‌اندازی اتاق سرور و دیتاسنتر و همین‌طور نصب و راه‌اندازی زیرساخت تلفن، برق، UPS و... می‌شود.

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی که در شرکت آراد آرپانت انجام می‌شود، مشاوره پروژه پسیو است. ما به این بخش از راه‌اندازی شبکه خیلی اهمیت می‌دهیم و با وسواس زیادی کارها را پیش می‌بریم. بخشی از خدماتی که آراد آرپانت در این راستا ارائه می‌دهد شامل موارد زیر می‌شوند:

  • خدمات مشاوره شبکه و ارائه راهکار در خصوص زیرساخت شبکه
  • نظارت، مدیریت و کنترل پروژه‌های زیرساخت شبکه و IT
  • خدمات طراحی شبکه و نقشه شبکه
  • ارائه لیست تجهیزات مورد نیاز پسیو شبکه (LOM)
  • برآورد هزینه خدمات پسیو شبکه و ارائه تعرفه پشتیبانی شبکه
  • مشاوره کابل کشی شبکه، تلفن، برق و دوربین مداربسته
  • ارتقا و بهینه‌سازی زیرساخت قدیمی شبکه
  • طراحی و استانداردسازی اتاق سرور
خدمات پشتیبانی شبکه با آراد آرپانت

مراحل ارائه خدمات پسیو شبکه

خدمات پسیو شبکه در شرکت آراد آرپانت به شکل مشاوره‌ای و در طی 5 مرحله زیر ارائه می‌شوند:

1- بازدید از محل پروژه

در این مرحله کارشناسان پسیو آراد آرپانت، از نزدیک محل انجام پروژه را می‌بینند و اطلاعاتی را که برای طراحی اولیه، مقدمات اجرای پروژه پسیو شبکه و... نیاز دارند، جمع‌آوری می‌کنند. علاوه بر این، از مواردی مانند متراژ، مسیرهای عبوری، امکان سنجی پروژه و... آگاه می‌شوند.

2- نقشه کشی زیرساخت‌ها

در این مرحله کارشناسان آراد آرپانت با در نظر گرفتن مواردی همچون امکان سنجی‌ها، آینده‌نگری‌ها و شرایط فیزیکی محیط، نقشه زیرساخت شبکه را طراحی می‌کنند. این مرحله باید با وسواس زیادی انجام شود، زیرا بعد از اینکه خدمات پسیو شبکه انجام شد، امکان اعمال تغییر در آن وجود ندارد.

3- کابل کشی شبکه

بعد از طراحی اصولی نقشه شبکه، کابل کشی شبکه و ترانکینگ به 2 صورت روکار و توکار انجام می‌شود. در محل‌های روکار داکت کشی انجام می‌شود.

4- نصب و آرایش رک

مرحله چهارم از خدمات پشتیبانی شبکه پسیو، مرحله نصب رک، آرایش رک، نصب پچ پنل، پچ کورد، سوئیچ‌ها، روترها، سرورها و تجهیزات شبکه داخل رک و در آخر هم نصب نودها، پریزها و کیستون‌ها است.

5- آزمون و خطا

در آخرین مرحله باید سیگنال شبکه تست شود و تمامی نودها هم از نظر سالم بودن بررسی شوند تا هیچ‌گونه قطعی در ارتباط کابل وجود نداشته باشد. این مرحله را متخصصان شبکه به کمک ابزارهای تست فلوک انجام می‌دهند.

راهنمای خدمات پسیو شبکه در شرکت آراد آرپانت

آراد آرپانت شرکت معتبری در زمینه زیرساخت و شبکه است که بهترین مشاوره خدمات پسیو شبکه را ارائه می‌دهد. کارشناسان این شرکت، تیمی از افراد خبره در حوزه‌های خدمات لینوکس، CISCO زیرساختی و خدمات VIOP بوده و نقشه کشی زیرساخت‌ها و مشاوره کابل کشی‌های شبکه را با دقت و وسواس بالا برایتان انجام می‌دهند. علاوه بر این، می‌توانند بر زیرساخت‌های شبکه شما نظارت کنند و همچنین طراحی زیرساخت قدیمی شبکه شما را ارتقا ببخشند.

تیم مشاوره و پشتیبانی پسیو شبکه آراد آرپانت هر 7 روز هفته را به صورت 24 ساعته آماده پشتیبانی و پاسخگویی به سوالاتی هستند که می‌توانید از طریق واتساپ، ثبت تیکت یا به صورت تلفنی از آن‌ها بپرسید. به منظور ثبت درخواست مشاوره پسیو شبکه در آراد آرپانت، بعد از انتخاب پلن مورد نظر و تماس با کارشناسان، تیم پشتیبانی جلسه‌ای حضوری با شما ترتیب می‌دهند تا از نزدیک وضعیت شبکه شما را بررسی کنند.

خدمات دواپس با آراد آرپانت

هزینه خدمات پسیو شبکه آراد آرپانت

هزینه خدمات مشاوره پسیو شبکه آراد آرپانت به موارد بسیاری بستگی دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به نوع شبکه، وسعت و گستردگی شبکه، تعداد نودهای مورد نیاز در شبکه، استفاده از انواع کابل شبکه (مسی یا فیبر نوری) و... اشاره کرد. با این وجود، تیم متخصص شرکت آراد آرپانت تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا هزینه نهایی متناسب با بودجه تعیین شده توسط شما باشد.

در هر حال شما می‌توانید دریافت مشاوره شبکه و خدمات پسیو را از آراد آرپانت با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با شماره تلفن 02191031749 تماس بگیرید یا با ایمیل info@aradarpanet.ir در ارتباط باشید. 

نیاز به مشاوره رایگان داری؟